«Ялинка новорічна красива та незвична»

21.12.2018 р. у школі відбулася виставка - конкурс «Ялинка новорічна красива та незвична». Активність та креативність класних колективів була високою і визначити переможців було складно. 

«Снігова королева»

20.12.2018 р. 5-і класи відвідали виставу «Снігова королева» у Полтавському обласному музикально-драматичному театрі ім. Н. В. Гоголя. Були вражені красою інсталяції та захоплені грою акторів. 

«Діти – дітям»

Традиційна акція «Діти – дітям» у школі проводиться до Дня Святого Миколая (допомога учням школи пільгових категорій, вихованцям притулку «Любисток», добровільному товариству Червоного хреста. Головна мета - це допомога тим, хто цього потребує, виховання у дітей таких чеснот, як доброта, щирість, вміння співчувати. Учні школи з 05.12.2017 -17.12.2017 р. збирали книжки, канцтовари, ігри, одяг, солодощі для дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.   

Святий Миколай, у гості завітай!

19 грудня 2018 року у приміщенні комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області» відбулося районне свято для пільгових категорій Київського району - День святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Подарунки їм привезли разом з Миколаєм голова Київської районної в місті Полтава ради народних депутатів С. Синягівський. 

Під час заходу звучали гарні поздоровлення та побажання, лунали пісні для усіх присутніх.  

Міський конкурс вокально-хореографічних композицій

 05.12. 2018 р. творчий колектив 38 школи взяв участь у міському фестивалі дитячої творчості, де представив вокально-хореографічну композицію «Світ, який потрібен всім»(керівники Соколик М. О., Кулько І. А.). та став лауреат І ступеню.  

Молоді переможці

Учениці Токар Дарія (4-В кл, учитель Пархоменко О. Б.), Лях Анастасія (3-Б кл. учитель Супрун С. М.) взяли участь у міському етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика де посіли ІІІ місце. 

Не відстала від них Дар’я Очнева (4-А кл., учитель Нефедьєва Т. Б.), яка теж посіла ІІІ місце у міському етапі конкурсу з математики «Ерудит».  

Дитяча шкільна «Ліга сміху»

29.11.2018 р. у міському будинку культури вдруге у нашому місті відбулася дитяча шкільна «Ліга сміху» , учасникиками якого стали команди із ЗЗСО №№3. 8, 13, 17, 20, 29, 34, 38. 

Ініціаторами фестивалю є управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради. Команда нашої школи отримала диплом за кращий номер, солодкі подарунки та теплу підтримку вболівальників. 

МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я

13 ГРУДНЯ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я" СЕРЕД УЧНІВ 7-9 КЛАСІВ

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИСТУПІВ

1 МІСЦЕ 7-Д КЛАС

2 МІСЦЕ 8-А,8-Г КЛАСИ

3 МІСЦЕ  7-Г,9-А КЛАСИ

ТАК ТРИМАТИ ☺ !!!

Естафети...

До Дня захисника України та Дня козацтва у школі були проведені спортивні змагання серед учнів 3-11 класів. Цікаві естафети, різноманітні конкурси виявили найспритніших, найшвидших та найсильніших. Команди переможців були нагороджені грамотами, а змагання ще раз підтвердили, що Козацькому роду нема переводу. 

Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини

Добігає до кінця місяць жовтень, а разом з ним і місячник шкільних бібліотек, який у цьому році проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського). 

Загрузить еще