ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

 

У НАШІЙ ШКІЛЬНІЙ РОДИНІ СТАЛОСЯ НЕПОПРАВНЕ ЛИХО.

ПІШЛА ІЗ ЖИТТЯ ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ТКАЧ ЗІНАЇДА БОРИСІВНА , ПРЕКРАСНА ЛЮДИНА, МАТУСЯ, БАБУСЯ.

 ЩИРІ СПІВЧУТТЯ, ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ . . .

Адміністрація, колектив школи.

ОСІНЬ ПОЧАЛАСЯ ПЕРЕМОГАМИ...

01.09.19 учні 6-Б класу прийняли участь у фестивалі-марафоні JUNIORZ 


 Учні зіграли у 8 європейських сучасних спортивних іграх


Прибігли марафон довжиною 500м 


І також ми виграли набір для гри у флорбол для нашої школи у лотереї 


ДЕНЬ ЗНАНЬ !!!

 

СТРУКТУРА НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

«Молодь дебатує»

Цього року наша школа долучилася до проекту «Молодь дебатує»,який проходить за підтримки загальнонімецького дебатного руху « Jugenddebattiert» та Міністерства закордонних справ Німеччини. Він відбувся 17-20серпня 2019 року у м. Тернополі, де 25 вчителів з 12 областей Українипройшли тренінг із методики« Jugend debattiert». Цей проект спрямований нарозвиток демократії через навчання молоді не тільки відстоювати власніпогляди, але й поважати позицію співрозмовника, дискутуючи на суспільноважливі теми. Представники шкіл не лише дебатували, а й учились судитидебатерів: об’єктивно й толерантно, при цьому мотивуючи до вдосконаленнянавиків. 

Дякуємо організаторам цього суспільно важливого проекту заможливість долучитися до нього і сподіваємося на подальшу творчуспівпрацю. 

>>> Про проект <<<

>>>Відео<<<

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

Набір до першого класу (2019/2020н.р.) завершено.

Станом на 01.06.2019р. вільних місць немає. 

Наповнюваність перших класів:

Всього учнів: 186 учнів 

1-А – 38 

1-Б – 36 

1-В – 38 

1-Г – 38 

1-Д – 36 

 Адміністрація школи. 

«Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту»

Сьогодні на нашому подвір’ї школи було встановлено велопаркування. Встановив його Гузік Микола Володимирович, учень 8 класу гімназії №6, який приймає участь в проекті, що відбувається в рамках школи «Агенти змін. Діти («Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту»). Проект реалізовують Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії 00Н (UNDEF) впродовж 2018-2020 років. 


Вітання переможиці конкурсу. 2-А клас, вчитель - Карт'янц Світлана Миколаївна

 

Переможиця конкурсу Козацькому роду - нема переводу, учениця 2-А класу Зубань Вікторія

 

Червона шапочка

Нещодавно в рамках укладеної угоди про творчу та наукову співпрацю на 2019/2021 н.р. між Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка та нашим закладом відбувся перегляд лялькової вистави англійською мовою « Червона шапочка» 

 Учні 1-Б, 1-Г, 2-Д класів були в захопленні від побаченого , мали змогу поспілкуватися зі студентами – акторами та їх дивовижними ляльками. Цей весняний подарунок – сюрприз сподобався всім: дітям, педагогам. 

 Адміністрація школи , педагогічний колектив, висловлює подяку викладачам вузу Рудич Оксані Олексіївні, Палесі Ользі Миколаївні, Стиркіній Юлії Сергіївні та студентам групи 415( майбутнім вчителям початкових класів) за приємні хвилини спілкування з прекрасним , за внесення різнобарв’я в освітнє середовище. 


Загрузить еще