Напередодні Великодня  ...

На один день напередодні Великодня фойє Полтавської школи № 38 перетворилося на Великодній ярмарок. Усі вироби, створені власними руками на уроках образотворчого мистецтва, та домашню випічку учні продавали. Виручені гроші передадуть учневі 9-В класу Мякушко Олександру, який потребує лікування.

«Молодь обирає здоров’я» 

03.04.2018 р. на базі школи №38 відбувся міський фестиваль - конкурс «Молодь обирає здоров’я», який є етапом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу і щорічно проводиться з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативних проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримкм талановитої молоді, організації змістовного дозвілля. 

День сміху 

З 02.04.2018 р. у школі відкрилася виставка дитячих малюнків «День сміху». У цей день прийнято жартувати, розігрувати своїх друзів і близьких, а ще багато сміятися. Діти підготували смішні вітання, жарти і картинки.

Хороших і смішних розіграшів вам!  

Виставка унікальних виробів ручної роботи 

Виставка унікальних виробів ручної роботи відбулася 15.03.18 р. На виставці представлені були різнопланові роботи з бісеру та дерева, вишиті картини, портрети, вироби із вовни та плетені гачком, а також малюнки. Наприкінці виставки були визначені переможці в різних категоріях.

  • Така виставка творчих робіт передає справжню самобутність, автентичність, талановитість та багатогранність нашого краю.
  • Висловлюємо щиру подяку учням та вчителям навчального закладу за підтримку та допомогу у проведенні та організації виставки. 

Охорона природи, раціональне використання її багатств - важлива загальнодержавна і загальнолюдська справа.  

Охорона природи, раціональне використання її багатств - важлива загальнодержавна і загальнолюдська справа. 
Загальноосвітня школа покликана виховувати школярів у дусі любові до рідної природи, охорони навколишнього середовища. 
У ЗЗСС №38 природоохоронна освіта учнів здійснюється в різних напрямках: на уроках, під час проведення екскурсій, різних масових заходів тощо. 
З 19.03.18 по 23.03.18 р у навчальному закладі відкрито виставку екомалюнків «Бережіть природу». Мета такого заходу - привернути увагу всіх дітей школи до екологічних проблем, формування екологічної культури, любові до природи та турботливого ставлення до неї.
Цього річ екомалюнки виконували учні 5 - 10 класів. Діти дуже відповідально і творчо підійшли до виконання робіт, на яких ми побачили і поранену та покалічену природу, і забруднення атмосфери, і бездумне вирубування лісів. 

Добро об’єднує серця 

21.02.2018 р. у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся благодійний концерт «Добро об’єднує серця», в якому брали участь переможці міського фестивалю-конкурсу «Творче тріо». Колектив нашої школи представив вокально-інструментально-хореографічну композицію «Полтавщина». Слова до пісні написала Анна Войтенко, мама учня 4-Б класу, Павло Журавльов, випускник школи 2004 року, учасник гурту «Принципова зміна» та викладач музичної школи №3 Анастасія Ступак допомогли представити авторський варіант всесвітньо відомого хіта «Despacito». Номер мав успіх у глядачів. Бажаємо творчого натхнення і нових досягнень учасникам колективу та їх керівникам М.О. Соколику та І.А. Кулько.  

Зимові фантазії 

26.12.2017 р. у школі відбувся конкурс «Зимові фантазії» (замість ялинки- новорічний букет). За підсумками конкурсу були визначені переможці у наступних категоріях:

День святого Миколая 

19 грудня 2017 року у приміщенні комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області» відбулося районне свято для пільгових категорій Київського району - День святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Подарунки їм привезли разом з Миколаєм голова Київської районної в місті Полтава ради народних депутатів С. Синягівський. 

В честь дня свого заступника школярі підготували цікавий бал та зустрічали Миколая. Під час заходу звучали гарні поздоровлення та побажання, лунали пісні для усіх присутніх. 

"Дебати-2017" 

12 та 14 грудня 2017 року на базі навчальних закладаів №№ 32 та 2 відбулися відбірковий, півфінальний та фінальний тури міської інтелектуально – розвиваючої гри «Дебати», у якій взяла участь 21 команда.

Цьогоріч школярі дебатували з теми «Ця палата вважає, що потрібно контролювати дитячий інформаційний простір» (відбіркові ігри та півфінал). Тему учасники отримали за 30 хвилин до фінальної гри. Підготовка відбувалась без будь-яких джерел інформації. 

Судді зазначили, що гравці показали високий інтелектуальний рівень, володіння технікою гри та ораторським мистецтвом. 

Суперфіналістами міської гри "Дебати-2017" стали команди ЗЗСО №20 та ЗОШ №38. 

Пишаємося нашою командою у складі: Петрусь Софії, Ярич Наталії та Гонтар Яни.    

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» 

 Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. В Полтавській школі № 38 також була проведена дана акція, вона включала різні заходи,

Загрузить еще