РЕЗУЛЬТАТИ ЗБОРУ МАКУЛАТУРИ

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

РЕЗУЛЬТАТИ ЗБОРУ МАКУЛАТУРИ

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ: 

До Дня Визволення Полтави

 Учні 38-ї, ветерани та депутати Київської районної ради принесли квіти до підніжжя монумента Зигіну. Хвилиною мовчання вони вшанували полеглих під час бойових дій Другої світової війни. Покладання відбулося у супроводі військового оркестру Інституту зв’язку. Охорону публічного порядку забезпечувало громадські формування. 

Дендропарк рідного міста

22 вересня 2018 року учні 7-Г класу разом з учителями та батьками вирушили на екскурсію до дендропарку. Гарний осінній день дозволив екскурсантам насолодитися всіма красотами Полтавщини. Такі екскурсії прививають любов до Батьківщини. 

Молодь обирає здоров’я

2018 року відбувся фінал VIII Всеукраїнського фестивалю- конкурсу «Молодь обирає здоров’я». 17 команд – переможниць регіональних етапів фестивалю з більшості областей країни змагалися за перемогу. Команда «Нове покоління» Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 виборола ІІІ місце. Учні демонстрували спортивні, мистецькі, авторські здібності та вкотре довели, що молодь небайдужа до свого здоров’я.  

Вишиванка – це наша національна гордість

22.09.2018 з нагоди Дня міста у Полтаві від Білої Альтанки до парка Перемоги пройшов парад вишиванок. До параду традиційно долучилися учні 10-х класів та учителів школи № 38. Цей захід зближує надзвичайно велику кількість людей і нагадує, які у нас є традиції. 

Вони вічно житимуть у нашый пам'яті....

Більше 10 років старшокласники Полтавської ЗОШ № 38 доглядають могилу загиблим льотчикам у Великій Вітчизняній війні разом з учителем української мови Ремізовою Н. В.. Учнями були впорядковані квітники, дерева, кущі на могилі, пофарбована огорожа. Найцінніше те, що діти небайдуже й сьогодні до пам’яті про війну, до тих, хто своєю загибеллю дарували їм життя сьогодні. Зараз щорічне впорядкування могили є саме дитячою ініціативою, їх важливою справою, яку вони виконують уміло і радісно. 

Кайдашева сiм`я

Акторський склад у кількості 14 чоловік- учні 10 класу разом з учителем української літератури Кулько Н.О. уміло розкрили характер своїх персонажів та продемонстрували всі епізоди твору в гумористично- сатиричному плані. Самовіддана гра акторів викликала незабутні емоції глядачів, які в свою чергу обдарували винуватців дійства бурними аплодисментів.

 Нехай ваша життєва енергія вирує сильніше кожен день. Творчого натхнення, незмінного позитивного настрою 

B музей – садибі Котляревського

Учні 10-В класу разом з класними керівником Науменко Н. В. побували на екскурсії в музей – садибі І. П. Котляревського. Діти уважно слухали цікаву розповідь екскурсовода, знайомилися з експонатами музею. 

Бібліотека – це світ книг...

Учні 6- В та 6-Д класу відвідали шкільну бібліотека ім. О. Гончара.

 Бібліотека – це світ книг, де ми можемо знайти будь-яку потрібно інформацію. Коли ми входимо в бібліотеку, нам відкриваються двері в цю чудову казкову країну книг. Читаючи, ми відкриваємо новий світ, нові країни та міста, планети, континенти. Читаючи, ми занурюємося в захоплюючий світ нового, подорожуємо разом з улюбленими героями. 

Ось і сьогодні учні 6-х класів занурилися в цей прекрасний світ, світ Книги.     

Загрузить еще