Підсумки проведення Міжнародного Дня пам’яток та визначних місць

19 квітня 2019 року у актовій залі школи відбувся перегляд відеопрезентацій «Пам’ятки та пам’ятні місця Полтавщини» підготовлених учнями 5-10 класів.
 Даний захід був спрямований на підвищення обізнаності школярів з різноманіттям культурної спадщини, збереження її для подальших поколінь.
 Презентації представили учні класів: 5-В, 5-Г, 6-В, 6-Г, 6-Д, 7-Г, 7-Д, 8 А, 8-В, 10-Б, 10-В. 

Її величність ЛІТЕРАТУРА

17.04 в нашій школі вчителями зарубіжної літератури було проведено свято "Її величність ЛІТЕРАТУРА" для учнів 7-11 класів

Літературне слово - це неповторне багатство, яке здатне змінюватисвіт, вдосконалювати людину,робити її кращою... То ж залучаймося до цієї духовної скарбниці!

!фото тимчасово недоступне!

Весняні канікули

25 березня 2019 року 10-в клас відвідав майстер-клас із виготовлення піци у кафе «Паsтерія». Теплий і затишний інтер’єр, гарячий і палкий дух італійської музики та запах свіжоспеченої піци переніс усіх в Італію, країну гурманів і цінителів вишуканого смаку. Піца виготовлена своїми руками вийшла вдвічі смачніша. Учасники майстер-класу щиро вдячні директору та персоналу піцерії. 

Під час канікул 5-і класи переглянули мультфільм «Чарівний парк Джун» у кінотеатрі «Візорія» 
4-і класи побували на екскурсії в Полтавському дендропарку. Діти із цікавістю слухали розповідь класних керівників про історію дендропарку та ті рідкісні екземпляри рослин, які висаджені в ньому. Учні та вчителі в гарному настрої, із чудовими враженнями від побаченого повернулися додому 


6-в клас відвідав обласну бібліотеку, де взяв участь у дискусії з приводу важливості книги у житті людини та роль читання в розвитку пам’яті, мислення, уяви, розширення світогляду та знань. Зустріч була дуже пізнавальною та значущою для дітей. Кожен після завершення заходу обрав собі книгу, яку буде читати під час канікул. 

Учням 6- б класу розповіли про закадрову «кухню» телерадіоканалу «Лтава». Діти зазирнули до студії, де проходять зйомки програм, побачили технологію звукозапису сюжету, над якими працювали журналісти, та відчули себе учасниками телешоу. Неабиякий інтерес викликала історія створення телерадіоканалу. Після екскурсії діти залюбки ділилися враженнями і були дуже задоволені 

4-і класи відвідали виставку живопису Анатолія Лавренка «Золото на полотні» у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Усі експоновані на виставці роботи мають свою душу і змінюють світогляд глядача. Картини захоплюють і хвилюють, пробуджують почуття прекрасного і зміцнюють віру у все те добре, що існує в світі. 

28 березня 2019 року учні 6-в, г, д класів вирушили у подорож в м. Дніпро. Незважаючи на несприятливі погодні умови, у гарному настрої прибули до «промислового серця» України, де відвідали кондитерську фабрику АВК. Діти із задоволенням дізналися про процес створення цукерок та поласували ними. В аерокосмічному музеї з цікавістю слухали розповідь про досягнення українських науковців в галузі ракетобудування та освоєння космічного простору. Музей історії переніс учнів у буремні часи Другої світової війни. Відвідавши експозицію «Битва за Дніпро», діти переглянули документальний фільм присвячений цій події та познайомилися з долями окремих учасників форсування Дніпра, представленими на унікальній діорамі. 

Екскурсія до м. Дніпро закінчилася прогулянкою по набережній головної річки України.


29 березня 8-і класи висаджували вічнозелені рослини біля рідної школи. Класні керівники нагадали дітям, яку користь приносять зелені насадження. Школярі усвідомили, що ці рослини не тільки милуватимуть очі, а й позитивно впливатимуть на здоров’я людей.


трудовий десант

Напередодні весняних канікул відбувся трудовий десант по прибиранню території школи, який був проведений з метою виховання у них працелюбності, поваги до своєї та чужої праці. Всі трудилися активно та жваво, за декілька годин навели чистоту та порядок на шкільному подвір’ї. Подібні заходи дозволяють не тільки навести порядок у рідному місті, а й згуртувати та зміцнити нашу шкільну сім’ю. 

 Всі учасники заходу отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей «трудовий десант» ще більше згуртував усіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все! 

Атмосферний тиск

У 7-Г та 7-Д класах був проведений бінарний урок з географії та фізики «Атмосферний тиск», на якому розширили уявлення учнів про атмосферний тиск і способи його вимірювання. Діти набули практичних навиків та сформували полікультурну та інформаційну компетентність. 

Всесвітній День Води

22 квітня 2019 року вчителі біології провели годину спілкування для учнів 8-х класів, присвячену Всесвітньому Дню Води. Діти дізналися про значення холодної джерелиці в людському житті, познайомилися з легендами, віршами, приказками, піснями, що стосуються води. Даний захід сприяв розширенню уявлень учнів про роль води в організмі, допоміг вирішити проблемне питання «До чого може призвести безвідповідальне відношення до водних ресурсів?!» 

Міжнародний день театру

21 березня для популяризації театрального мистецтва та залучення дітей до перегляду вистав, актори шкільного дитячого театру «Анголітас» показали виставу «Небесні світлячки» на виховному заході, присвяченому Дню театру для учнів 7-х класів. 

Голокост...

20 березня 8-в та 9-в класи відвідали історичну виставку (Полтавський юридичний коледж) 

ДЕНЬ СНУ

Всесвітній день сну запроваджено у 2008 році й відзначається він щорічно третьої п’ятниці березня у рамках проекту Всесвітньої організації охорони здоров’я з проблем сну і здоров’я, адже за статистикою від безсоння страждає понад 10% населення. 

У цей день міжнародні медичні організації нагадують людям про проблему недосипання та безсоння, закликають людство до здорового способу життя. Цікавим, веселим і нестандартним видався цей день у нашому закладі, що відзначався 15 березня: за ініціативи учнівського самоврядування школярі прийшли до навчальному закладу у піжамах, капцях та масках для сну. Позитиву, веселого настрою та драйву було вдосталь. 

Година Землі

У суботу, 30 березня 2019 року 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблем зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. 


Загрузить еще