Визначено переможця конкурсу на заміщення посади директора Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38Полтавської міської ради Полтавської області» 

   Завершився конкурс на заміщення посади директора Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області», що проводився відповідно до Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Полтава, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017, та наказу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради від 11.05.2018 № 295 «Про проведення конкурсу на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти».

   За результатами письмового іспиту на перевірку знань чинного законодавства України та презентації перспективного плану розвитку закладу освіти на засіданні конкурсної комісії 25.06.2018 переможцем конкурсу визначено Веркалець Тетяну Ярославівну.

РАНОК 

 

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти 

 

Конкурс на заміщення посад керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Полтава  

Дані для ознайомлення 

Мій погляд на місто 

У Полтаві стартував міський молодіжний конкурс фотографії «Мій погляд на місто». Участь взяла молодь віком від 13-35 років, яка виразила своє бачення актуальних проблем міста у вигляді фотознімка. 

Перемогу у конкурсі здобув учень 9-А школи №38 Мізін Данило. Вітаємо та пишаємося! Бажаємо нових творчих успіхів та перемог! 

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ  

Учнівський та педагогічний колектив нашої школи приєднався до міських заходів із вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом. Учні 5 -10 класів та педагогічний колектив школи взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу на честь загиблих у війні та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.   

Напередодні Великодня  ...

На один день напередодні Великодня фойє Полтавської школи № 38 перетворилося на Великодній ярмарок. Усі вироби, створені власними руками на уроках образотворчого мистецтва, та домашню випічку учні продавали. Виручені гроші передадуть учневі 9-В класу Мякушко Олександру, який потребує лікування.

«Молодь обирає здоров’я» 

03.04.2018 р. на базі школи №38 відбувся міський фестиваль - конкурс «Молодь обирає здоров’я», який є етапом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу і щорічно проводиться з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативних проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримкм талановитої молоді, організації змістовного дозвілля. 

День сміху 

З 02.04.2018 р. у школі відкрилася виставка дитячих малюнків «День сміху». У цей день прийнято жартувати, розігрувати своїх друзів і близьких, а ще багато сміятися. Діти підготували смішні вітання, жарти і картинки.

Хороших і смішних розіграшів вам!  

Виставка унікальних виробів ручної роботи 

Виставка унікальних виробів ручної роботи відбулася 15.03.18 р. На виставці представлені були різнопланові роботи з бісеру та дерева, вишиті картини, портрети, вироби із вовни та плетені гачком, а також малюнки. Наприкінці виставки були визначені переможці в різних категоріях.

  • Така виставка творчих робіт передає справжню самобутність, автентичність, талановитість та багатогранність нашого краю.
  • Висловлюємо щиру подяку учням та вчителям навчального закладу за підтримку та допомогу у проведенні та організації виставки. 

Загрузить еще