Зимові фантазії 

26.12.2017 р. у школі відбувся конкурс «Зимові фантазії» (замість ялинки- новорічний букет). За підсумками конкурсу були визначені переможці у наступних категоріях:

День святого Миколая 

19 грудня 2017 року у приміщенні комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області» відбулося районне свято для пільгових категорій Київського району - День святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Подарунки їм привезли разом з Миколаєм голова Київської районної в місті Полтава ради народних депутатів С. Синягівський. 

В честь дня свого заступника школярі підготували цікавий бал та зустрічали Миколая. Під час заходу звучали гарні поздоровлення та побажання, лунали пісні для усіх присутніх. 

"Дебати-2017" 

12 та 14 грудня 2017 року на базі навчальних закладаів №№ 32 та 2 відбулися відбірковий, півфінальний та фінальний тури міської інтелектуально – розвиваючої гри «Дебати», у якій взяла участь 21 команда.

Цьогоріч школярі дебатували з теми «Ця палата вважає, що потрібно контролювати дитячий інформаційний простір» (відбіркові ігри та півфінал). Тему учасники отримали за 30 хвилин до фінальної гри. Підготовка відбувалась без будь-яких джерел інформації. 

Судді зазначили, що гравці показали високий інтелектуальний рівень, володіння технікою гри та ораторським мистецтвом. 

Суперфіналістами міської гри "Дебати-2017" стали команди ЗЗСО №20 та ЗОШ №38. 

Пишаємося нашою командою у складі: Петрусь Софії, Ярич Наталії та Гонтар Яни.    

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» 

 Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. В Полтавській школі № 38 також була проведена дана акція, вона включала різні заходи,

Переможці міських олімпіад  

Вітаємо переможців міських олімпіад із базових дисциплін. 

Захист науково-дослідницьких робіт 

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт, у 2017-2018 н.р. 

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ 

       Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.У цьому навчальному році він проходив з 20 листопада по 24 листопада під девізом: 

«Молодь обирає здоров’я» 

17 листопада у м. Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Молодь обирає здоров’я», в якому брала участь команда нашої школи «Нове покоління» у складі:Величко В., 10-ВЛаріонової К., 10-ВБуднік В., 9-АБілик В. , 8-ГЛаптєвої О., 8-ГВипускників школи:Лук’янця М.Бугаєнка В. 

Команда закладу посіла III місце. 

Вітаємо призерів та бажаємо успіхів! 

УВАГА ЗНО !!! 

для детальної інформації перейдіть за посиланням >>>  uvaga_zno <<<


«СВІТ ПРОФЕСІЙ»  

19.10 2017 року відбувся міський фестиваль-конкурс «СВІТ ПРОФЕСІЙ 2017». В якому взяли участь представники 30 шкіл. Команда нашої школи представляла професію вихователя дитячого садочка і виборола І місце, розділивши його з командами школи № 26 ( Флорист) та ліцею №1 (Будівельник). Вітаємо з перемогою!  


Загрузить еще