Назад к списку

Кольоровий тиждень в початковій школі

Кожний день тижня відповідав певному кольору. Усі учні і вчителі приходили в тому кольорі, якому відповідав день. 

Понеділок – день червоний, він яскравий і святковий. День радості. 


Найбільше дітям сподобався флешмоб « Від серця до серця»


Вівторок синій в нас, ми спокійні повсякчас. День миру.


Цікаво і змістовно пройшли уроки у початковій школі: урок літературного читання у 2-В класі, вчитель Ярошенко Л.О.; « Я досліджую світ» у 1-Г класі, вчитель Мотрій А.О.; « Я досліджую світ» у 1-Д класі, вчитель Дзюба А.А.; українська мова у 2-Г класі , вчитель Дериведмідь В.В.


Найбільше дітям запам’яталися уроки: української мови у 3-Д класі, вчитель Лозовська Н.А. ; образотворчого мистецтва у 4-Б класі, вчитель Василенко Н.В. та з курсу « Мій рідний край – моя Полтава» у 4-В класі, вчитель Пархоменко О.Б.


Жваво пройшло соцопитування « Улюблені кольори» учнями 3-Б і 3-В класів серед адміністрації, учителів та учнів.


    Середа – день зелений , ніжний, лісовий , приємний. День природи.  Зелений день пройшов цікаво і змістовно. Багато вражень залишила інформаційна акція « Бережи життя на Землі» , яку провели учні 3-х класів та виховний захід« Козацькому роду нема переводу» у 4-Г класі, вчитель Пелипенко О.А. Протягом дня діти активно працювали у ГПД на інтегрованих заняттях, які провели вихователі: Юдіна Л.В., Марюшко І.І. та Якименко Т.І.   


Четвер – день фіолетовий, колір цей - ознака ночі , заспокоює він очі.


 День мови. Фіолетовий день був насичений відкритими уроками та заходами: виховний захід у 2-А класі « Чиста планета - чиста земля», вчитель Карт’янц С.М. ; урок математики « Подорож в країну Мультляндію» у 2-Д класі, вчитель Панічевська В.В.; урок математики « Периметр, площа. Розв’язування задач» у 4-А класі, вчитель Нефедьєва Т.Б.; урок математики « Множення круглих чисел » у 3- А класі, вчитель Богатиренко Ю.С.


 До Дня Мови серед учнів 2-х класів був проведений конкурс скоромовок - спотиканок « Хто зможе повторити», серед учнів 3-Б і 3-В класів конкурс« Складання мнемонічних речень для запам’ятовування кольорів веселки», фестиваль прислів’їв « Народ скаже, як зав’яже » у 3-Г класі ; весела перерва- змагання « Мене ніхто не перемовить» у 3-Д класі та акція у 1-Г класі « Я люблю свою мову»


П’ятниця – день жовтий , теплий, сонячний, солодкий. День доброти.


Яскравим моментом жовтого дня був пізнавально - розважальний квест « У пошуках скарбів країни Знань» серед учнів перших класів, який організували і провели вчителі: Моргун О.І., Бухарова О.М., Шиян Н.В., Дзюба А.А. , Мотрій А.О. та вчитель фізичної культури Бужинська Т.П. 


Захопливо і пізнавально пройшло свято у 2-Б класі, вчитель Сидоренко І.О. Підсумковим і незабутнім моментом тижня був майстер клас « Веселкові кольори. Виготовлення веселки власноруч», який провів вчитель Супрун С.М


На завершення тижня початкових класів учні 3-Б, 3-В, 3-Д та вихованці ГПД власноруч створили панно « Емоційний вибух». Дякуючи вчителям Супрун С.М., Мекешкіній Г.Я., Лозовській Н.А., Юдіній Л.В. фотозона та панно прикрашають коридори ІІ поверху закладу.


      

// Ресайз iframe-а фримиум баннера