Назад к списку

Переможці міських олімпіад  

Вітаємо переможців міських олімпіад із базових дисциплін. 


  • Проскура Денис (7-А клас)- І місце з фізики (учитель Братік О.І.);
  • Петрусь Софія (9-Г клас)- ІІ місце з фізики (учитель Лісненко Н.П.); 
  • Голуб Софія (10-Б клас)- ІІ місце з історії України (учитель Хлебнікова Н.В.); 
  • Бурбеля Богдана (8-А клас)- ІІ місце з трудового навчання (учитель Ярошенко О.П); 
  • Лаптєву Олександру (8-Г клас)- ІІ місце з трудового навчання (учитель Омельяненко Т.А.); 
  • Телегань Валерія (11-А клас)- ІІ місце з біології (учитель Ткач З.Б.); 
  • Петрусь Софія (9-Г клас)- ІІІ місце з англійської мови (учитель Тесленко – Пономаренко Г.М.); 
  • Кирячок Валерія (10-В клас)- ІІ місце з англійської мови (учитель Михайлик Н.І.); 
  • Гонтар Яна (9-Г клас)- ІІ місце з російської мови (учитель Чижма Л.І.); 
  • Телегань Валерія (11-А клас)- ІІ місце з російської мови (учитель Корнієнко Ж.А.); 
  • Рудь Артем (10-А клас)- ІІ місце з хімії (учитель Говор Т.А.); 
  • Кирячок Валерія (10-В клас)- ІІ місце з географії (учитель Титова Т.І.); 
  • Безуглову Анастасію (10-Б клас)- ІІІ місце з трудового навчання (учитель Мірошниченко Л.О.); 
  • Новостройну Поліну (8-Б клас)- ІІІ місце з української мови (учитель Черненко С.В.); 
  • Ярич Наталію (9-Г клас)- ІІІ місце з української мови (учитель Кулько Н.О.); 
  • Філоненко Олесю (10-В клас)- ІІІ місце з української мови (учитель Максименко О.Г.); 
  • Сизоненка Олександра (9-Г клас)- ІІІ місце з інформатики (учитель Ткач Олена В.); 
  • Бєдарьова Ярослава (10-А клас)- ІІІ місце з правознавства (учитель Горпинченко Н.А.); 
  • Денисенко Тетяна (8-А клас)- ІІІ місце з біології (учитель Мяло В.В.); 
  • Борисенко Валерія (9-Г клас)- ІІІ місце з біології (учитель Мяло В.В.); 
  • Федорина Катерина (8-Б клас)- ІІІ місце з англійської мови (учитель Ковтун Л.О.); 
  • Овсій Анна (11-Б клас)- ІІІ місце з англійської мови (учитель Українець С.О.); 
  • Шехавцова Поліна (10-В клас)- ІІІ місце з російської мови (учитель Іванова О.Ф.); 
  • Мілька Богдан (7-А клас)- ІІІ місце з хімії (учитель Ткач Олена В.); 
  • Єфіменко Яна (8-А клас)- ІІІ місце з географії (учитель Титова Т.І.);