Назад к списку

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ 

       Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.У цьому навчальному році він проходив з 20 листопада по 24 листопада під девізом: 


 Кожній дитині – світло знань, 

Кожній дитині – можливість творити, 

Віру у сили свої без вагань –Радість у цьому світі жити!

       У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Осінній Ярмарок організований Супрун С.М. та Мекешкіною Г.Я. Конкурси, ігри, змагання , які проводили Дериведмідь, В.В., Пелипенко О.А., Пархоменко О.Б., Коваль Г.В.,

       Шиян Н.В., Дзюба А.А., Гуненко Ю.Ю. розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Цікавими і пізнавальними були уроки, які провели Карт’янц С.М., Сидоренко І.О., Ярошенко Л.О., Панічевська В.В., Лозовська Н.А., Богатиренко Ю.С., Нефедьєва Т.Б., Василенко Н.В., Совенко Н.В. Але найбільше запам’яталось засідання МАН, яке провели Моргун О.І. та Бухарова О.М. та Свято Осені у 1-Д класі, учитель Панічевська В.В. 

     За підсумками Тижня переможці та активні учасники конкурсів і тематичних виставок були нагороджені грамотами та подяками.

// Ресайз iframe-а фримиум баннера