Назад к списку

Весняні канікули

25 березня 2019 року 10-в клас відвідав майстер-клас із виготовлення піци у кафе «Паsтерія». Теплий і затишний інтер’єр, гарячий і палкий дух італійської музики та запах свіжоспеченої піци переніс усіх в Італію, країну гурманів і цінителів вишуканого смаку. Піца виготовлена своїми руками вийшла вдвічі смачніша. Учасники майстер-класу щиро вдячні директору та персоналу піцерії. 

Під час канікул 5-і класи переглянули мультфільм «Чарівний парк Джун» у кінотеатрі «Візорія» 
4-і класи побували на екскурсії в Полтавському дендропарку. Діти із цікавістю слухали розповідь класних керівників про історію дендропарку та ті рідкісні екземпляри рослин, які висаджені в ньому. Учні та вчителі в гарному настрої, із чудовими враженнями від побаченого повернулися додому 


6-в клас відвідав обласну бібліотеку, де взяв участь у дискусії з приводу важливості книги у житті людини та роль читання в розвитку пам’яті, мислення, уяви, розширення світогляду та знань. Зустріч була дуже пізнавальною та значущою для дітей. Кожен після завершення заходу обрав собі книгу, яку буде читати під час канікул. 

Учням 6- б класу розповіли про закадрову «кухню» телерадіоканалу «Лтава». Діти зазирнули до студії, де проходять зйомки програм, побачили технологію звукозапису сюжету, над якими працювали журналісти, та відчули себе учасниками телешоу. Неабиякий інтерес викликала історія створення телерадіоканалу. Після екскурсії діти залюбки ділилися враженнями і були дуже задоволені 

4-і класи відвідали виставку живопису Анатолія Лавренка «Золото на полотні» у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Усі експоновані на виставці роботи мають свою душу і змінюють світогляд глядача. Картини захоплюють і хвилюють, пробуджують почуття прекрасного і зміцнюють віру у все те добре, що існує в світі. 

28 березня 2019 року учні 6-в, г, д класів вирушили у подорож в м. Дніпро. Незважаючи на несприятливі погодні умови, у гарному настрої прибули до «промислового серця» України, де відвідали кондитерську фабрику АВК. Діти із задоволенням дізналися про процес створення цукерок та поласували ними. В аерокосмічному музеї з цікавістю слухали розповідь про досягнення українських науковців в галузі ракетобудування та освоєння космічного простору. Музей історії переніс учнів у буремні часи Другої світової війни. Відвідавши експозицію «Битва за Дніпро», діти переглянули документальний фільм присвячений цій події та познайомилися з долями окремих учасників форсування Дніпра, представленими на унікальній діорамі. 

Екскурсія до м. Дніпро закінчилася прогулянкою по набережній головної річки України.


29 березня 8-і класи висаджували вічнозелені рослини біля рідної школи. Класні керівники нагадали дітям, яку користь приносять зелені насадження. Школярі усвідомили, що ці рослини не тільки милуватимуть очі, а й позитивно впливатимуть на здоров’я людей.


// Ресайз iframe-а фримиум баннера