Назад к списку

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗИКИ

Міжнародний День музики. Це свято дивовижного і прекрасного світу музичного мистецтва відзначили і в нашій школі. 

 Учні 5-11 класів підготували цікаві матеріали про видатних композиторів минулого і їх музичну спадщину. Приємно, що поряд із постатями світового значення, такими як Моцарт (5-А), Бах (6-Д, 7-Д), Бетховен (9-А, 7-А), Мендельсон, Гендель (6-Д), композиторами- романтиками (11-В), учнів зацікавили і наші співвітчизники: С.С. Гулак-Артемовський (6-В), М. Д. Леонтович (6-Г), М. В. Лисенко (8-Д, 9-Г), М.Б. Березовський (7-В) та російський композитор з українським корінням П.І. Чайковський (8-Г, 10-Б). Сучасне музичне мистецтво теж не залишилось поза увагою і було представлене творчістю гурту Скрябін та його лідера Андрія Кузьменка (7-Б ). 

 Живе звучання творів ,що стали надбанням світової музичної культури, подарували всім присутнім учениця 5-А класу Серьогіна Соломія (скрипка) та учениця 6-Б класу Ахмат Жанна (флейта).

 Музика ніколи не старіє. Вона дозволяє доторкнутись не тільки до часів їх авторів, але і заглянути в майбутнє. Нехай справжня, жива, добра музика не полишає дитячі серця та допомагає у сьогоденні.

// Ресайз iframe-а фримиум баннера