Назад к списку

Благодійний концерт «Крила доброти»

у школі відбувся благодійний концерт «Крила доброти» на підтримку учнів нашого закладу, які потребують вартісного лікування. Ініціаторами і організаторами концерту стали лідери учнівського самоврядування

Зі сцени лунали проникливі пісні, зачаровували хореографічні номери, а фінальним акордом концертної програми став виступ шкільного гурту «Don’t Speak». Зібрані кошти були передані за призначенням. 

Відповідальність неповнолітніх

Сьогодні чимало злочинів вчиняються неповнолітніми, кількість яких щороку, на жаль зростає. До того ж, правопорушниками стають дедалі молодші особи. Саме тому 20 листопада у стінах 38 провели лекцію - бесіду за участю кандидата юридичних наук, асистента кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін ПЮІ НЮУ ім. Я. Мудрого Михайліченко Тетяни Олександрівни. Говорили з учнями 7-8 класів про «Відповідальність неповнолітніх за вчинені правопорушення та обсяг прав, яких набуває дитина в 14 років». Ряд прав у дитини виникає від народження. Зі збільшенням віку збільшується і об’єм прав. Поряд з правами неповнолітні мають певний ряд обов’язків, а також самостійно можуть відповідати за свої вчинки.

 Дітям було наголошено про те, що за вчинення хуліганських дій в Україні існує як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.


// Ресайз iframe-а фримиум баннера