ЗАПОВНЕННЯ ЖУРНАЛІВ !!!

>>>ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ!!!<<< 

Робочі навчальні плани для учнiв 10-х класів

Для завантаження перейдіть за посиланням 

 10-А 

 10-Б 

 10-В 

Адміністрація

Oнлайн-опитування   !!!

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності (Лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 02.05.2018 № 22.1/10-1304).

 Просимо проінформувати педагогічні колективи про онлайн-опитування та розмістити на сайтах закладів освіти посилання на електронну форму за адресою:

>>> онлайн-опитування <<<

 Респонденти зможуть індивідуально заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді. 


Участь у опитуванні є добровільною. 

Зустріч з майстром народної творчост 

Трудове навчання: зустріч з заслуженим майстром народної творчості України, членом національної спілки майстрів народного мистецтва України, викладач кафедри образотворчого мистецтва Бабенко Олександром Олексійовичом. Мірошнеченко Любов Онисімовна 

☺ 

ХАРАКТЕРИСТИКА УЧНЯ ON-LINE

ГРАФІК проведення консультації до ЗНО 

 

УВАГА консультацції !!!

Кожної середи на базі нашої школи працюють консультпункти для вчителів математики.

Проводить їх вчитель-методист Цапович Жаннета Миколаївна.

Запрошуються всі бажаючі ☺

НАПРЯМИ ТВОРЧИХ ПОШУКІВ МЕТОДІВ І ПРИЙОМІВ ВИХОВНОЇ РОБОТИ З ВАЖКИМ ШКОЛЯРЕМ 

    Намагайтесь запобігти у себе думку про безнадійну педагогічну занедбаність того чи іншого учня. Вселяйте в себе віру, що "важкий” вихованець є потенційним носієм багатьох позитивних якостей. У ході перших контактів з такою дитиною виявіть доброзичливу зацікавленість, повагу, відкинувши можливе упереджене ставлення до неї. 
   Уникайте хворобливої реакції на перші негативні прояви у поведінці важко вихованця у ставленні до вас. Такі діти не рідко на початковому етапі спілкування з новим вчителем, а тим більше з молодим, схильні випробовувати його. 
   Добре ознайомтесь з умовами життя учня вдома, особливостями спілкування в школі, поза її межами, з батьками. Та й найголовніше – виявіть джерело, причини, що призвели до морального захворювання учня. 
   Вивчіть паростки позитивних якостей вихованця, його схильності, уподобання, інтереси. 
    Будь-що намагайтеся полюбити дитину за те, що вона людина. Виявіть доброту, чуйність, порядність, щоб протистояти негативізму, з яким учневі доводиться зустрічатись у спілкуванні. Це і буде застосування методу "вибуху”, який може сприяти досягненню добрих виховних результатів за порівняно короткий строк. Спрямовуйте на таку діяльність усіх вчителів, вихователів класу. 
    У процесі спілкування з вихованцем не вдавайтесь до методів постійного контролю, гальмування, а використовуйте метод "заміни”, тобто включення таких видів діяльності, які б відповідали його інтересам. 
   Помічайте найменші позитивні зрушення у поведінці і діях школяра. Підкріплюйте їх своїм заохоченням, схваленням. Водночас не зосереджуйте увагу на негативних проявах поведінки. пам’ятайте, що погані звички долати важко. Лише поступове розширення кола позитивних дій має витісняти негативні вчинки.
   Постійно включайте вихованців у колективні справи класу, спортивні команди, давайте посильні доручення, підкреслюйте їх значення для успіху всього колективу. Систематично працюйте з батьками, щоб спільно забезпечити позитивний педагогічний вплив на важковиховуваного, єдність зусиль на грунті доброти, поваги. 
   Намагайтеся частіше бувати з "важким” учнем один на один: разом обговорюйте питання, які викликають у нього інтерес, розповідайте йому про цікавих людей. Запрошуйте до своєї домівки, намагайтеся спільно працювати над виконанням тих чи інших завдань, але уникайте при цьому набридливого повчання, моралізаторства. 

Поради вчителям для поліпшення настрою 

    Будьте оптимістами! Педагогіка – наука оптимістична (утім, як і будь-яка наука, песимістичний тільки дилетант). 
Не забувайте головного: діти – істоти парадоксальні (дорослі – теж). 
   Учителю, вітайся з дітьми, це дуже важливо. Тоном, яким ви говорите "Добрий день”, теж можна виховувати і піднімати собі настрій. 
   Вмійте бути ледачим! Проблема педагогів у тому, що вони розвивають бурхливу діяльність, але забувають думати про себе.      Пам’ятайте: думати про себе – ваш головний обов’язок. 
Хваліть себе самого тричі на день: уранці, удень і ввечері. Застосовуйте таку магічну формулу самонавіювання:”Я геніальний, найкращий педагог. Усім педагогам педагог, мене діти слухаються, мене батьки поважають, мене адміністрація любить, а як я сам себе люблю, цього і не висловити.