ШАХ І МАТ...

У жовтні 2018 р. видбулася спартакіада з шахів серед шкіл міста. Школа була представлена 2 командами до складу яких входили: 1 команда Окара Максим, Вязовський Володимир, Рябенко Ніка; 2 команда Шерстюк Ілля, Рябенко Андрій, Бакліцька Ярослава. Серед 18 команд-учасниць 1 місце виборола команда у складі: Окара Максим, Вязовський Володимир, Рябенко Ніка. Крім того, посів І місце і отримав золоту медаль за гру на першій дошці Окара Максим, учень 11-А класу, посів І місце і отримав золоту медаль за гру на другій дошці Вязовський Володимир, учень 9-Г класу і посіла ІІ місце і отримала срібну медаль за гру на третій дошці Рябенко Ніка, учениця 3-Б класу. Наші вітання переможцям! Так тримати!  
Всесвітній день тварин

У жовтні 2018 р. відзначався Всесвітній день тварин. У зв’язку у з цим 1-11 класах були проведені виховні години, «уроки доброти», які спрямовані на привернення уваги людства до прав тварин та покращення умов їх проживання, на популяризацію гуманного ставлення до тварин, проблему жорстокого поводження з тваринами.  

Хортиця - колиска українського козацтва...

13 жовтня учні 6-В, 6-Г, 6-Д класів здійснили подорож до колиски українського козацтва острова Хортиця Запоріжжя, де познайомилися з козацькою церквою, куренями (козацькі будинки), будиночком кошового отамана, канцелярією, школою, майстернями з гарматами, гончарнею, кузнею, шинком і гостьовим будиночком. Саме з таких архітектурних одиниць складалася Січ за часів козацтва. Переглянули театралізовані вистави з елементами кінного шоу і козацького бойового мистецтва «Спас».  

МІСЬКА СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ШКІЛ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ

 2007 РІК НАРОДЖЕННЯ І МІСЦЕ 

 2008 рік народження ІІІ МІСЦЕ 

 2006 рік народження ІІІ МІСЦЕ  

1.Бакун Олег – 6-Г клас 

2.Цицаєв Олег – 6-В клас 

3.Тарасенко Михайло -6-Г клас 

4.Затоковенко Артур -5-Б клас 

5.Пащенко Назар 5-Б клас 

6.Мацюцький Володимир 5-А клас 

7.Роменський Роман 5-А клас 

8.Коробко Дмитро - 5-Б клас 

9.Губа Костянтин -5-А клас 

10.Бєляєв тМаксим 4-А клас 

11.Коршунов Микола 5-А клас 

12.Біліченко Владислав – 4-Б клас 


9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

 Страшна і кривава була Друга світова війна – найжорстокіша з війн в усій історії людства. Втягнувши у свій кривавий мир майже всі народи світу, вона принесла на нашу землю страшні руїни, знищила неоцінені скарби, які людство накопичувало багато століть. 

I місце в міській спартакіаді 

Вітаємо учнів школи2006 року народження, які зайняли I місце в міській спартакіаді школярів серед шкіл Київського району. 

 • Красікова Микиту – 6 –Д клас 
 • Красьяненко Тимура – 6- Б клас 
 • Бойка Ростислава – 6- Г клас
 • Чегринця Микиту – 5- Г клас 
 • Беляєва Данила – 5- Г клас 
 • Петренка Богдана – 6- Г клас 
 • Демянця Микиту – 6-Д клас 
 • Брагу Дмитра – 5-Г клас 
 • Ковнева Михайла – 6 -Г клас 
 • Бакуна Олега – 5-Г клас 
 • Тарасенка Михайла – 5-Г клас 
 • Беляєва Максима – 3-А клас

 та вчителя фізичної культури Ткача Олега Володимировича . 

Х обласний фестиваль –конкурс «Молодь обирає здоров’я» 

12 квітня 2018 року на базі ОЦЕВУМ відбувся Х обласний фестиваль –конкурс «Молодь обирає здоров’я», в якому за першість боролись 25 команд з навчальних закладів області. Полтаву представляли лідери ЗШ №38, команда «Нове покоління», яка стала абсолютним переможцем конкурсу, і отримала гран-прі фестивалю та кубок переможця 2018 року 

Дебати - 2018 

13-14 квітня 2018 року на базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. На обласному рівні змагалися команди 24 дебатних клубів закладів загальної середньої та позашкільної освіти з різних куточків Полтавщини. Переможцями «Дебатів -2018» стала команда «38 Універсал» ЗШ № 38. Кращим спікером конкурсу визнано Ярич Наталію, капітана команди «38 Універсал». 

Чемпіонки Київського району з баскетболу (дівчата) ЗОШ№38 

Ярова Катя 11Б 

Удовика Наташа 11Б 

Михайлик Катя 11Б 

Мікеладзе Марина 11Б 

Ярич Наташа 9Г 

Мурзіна Орина 9Г 

Резніченко Діана 9Г 

Козуб Світлана 9Г 

Клен Ольга 9Г 

Косинська Даша 8Б 

Ефіменко Маша 11А

ТРЕНЕР: Бужинська Т.П. 

«Діти – дітям» 

Стало уже традиційним проводити в грудні акцію «Діти – дітям». Головна мета - це допомога тим, хто цього потребує, виховання у дітей таких чеснот, як доброта, щирість, вміння співчувати. 

Учні школи з 11.12.2017 -15.12.2017 р. збирали книги, канцтовари, ігри, одяг, солодощі для дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. 

Не можна забувати тих, хто так чекає на нашу допомогу, вірить у Новорічне диво...

Загрузить еще